Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Drejtori i Klan Kosovës, Adriatik Kelmendi është aksidentuar në mëngjesin e sotëm në lagjen Lakrishte. Gazeta ka siguruar pamjet ku siç shihet, Kelmendi është goditur në motoçiletën e tij nga një veturë në lëvizje.

Për fat të mirë, gazetari i njohur kosovar i ka shpëtuar më të keqës dhe gjendja e tij është stabile.Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Share: