Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar raste 108 të reja dhe asnjë viktimë nga COVID-19.

Ndërsa janë shëruar 11 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 158.078.

Në total numri i rasteve aktive është 637.

Share: