Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Ish fituesi i Mister Albania, tani pjes e estrades si kengëtar Algert Qoshku ditë me parë mori një telefonat nga emisioni “Për’puthen”; por Algerti e refuzoj.

Redaksia e RTV Albania ka marr një përgjigjie nga Algerti se pse Algerti e refuzoj një ftes të till.

“Një nder fenomenet që me shqeteson është fama artificiale, dhe po pikrisht konkurentet e -Për’puthen- e bejnë ketë gjë dalin nga emisjoni dhe behën kengëtar sa për mar klikime, e unë nuk e dua ate lloj fame. Kengëtar nuk behësh pa pasur zë, se publiku nuk të do artificial, për ca ndjekes në instagram dhe po unë nuk kam nevoj për diçka të till” u shpreh Algerti.

Tutje Algerti tregoj për planet e ti: ku tha që po përgadit disa kengë e klipe të reja dhe do ketë edhe nje projekt supriz shumë shpejt.

Share:

Avatar photo

editor