Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Sot nën kryesimin e Ministrit të Shëndetësisë në detyrë, Armend Zemaj, do të mbahet takimi i Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me COVID-19,

Ky takim do të fillojën në orën 11:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate për media.

Vetëm dje në Kosovë u regjistruan 398 raste të reja dhe një viktimë, kurse ende nuk dihet se kur pritet të vijnë vaksinat antiCOVID.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *