Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7


Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 19 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Në njoftim  thuhet se nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes dhe se pesë qytetarë të tjerë janë shëruar nga sëmundja.

Tutje është thënë se nurmi total i rasteve aktive është 460 dhe se deri më tani numri i përgjithshëm i të shëruarve është më shumë se 150 mijë.

Share: