Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me një nga çështjet e shumë diskutuara së fundmi në vendin tonë që është largimi i të rinjve.

Kryedemokrati përmes një postimi në rrjetin social në Facebook shkruan se shkak për largimin e të rinjve është vetë Edi Rama.

Basha bën thirrje që të largohet kryeministri aktual nga qeverisja në mënyrë që tu rikthehet shpresa shqiptarëve.

Për shkak të Ramës, të rinjtë tanë po largohen nga Shqipëria. Është koha ta largojmë Ramën dhe t’u rikthejmë shqiptarëve shpresën!”,shkruan Basha.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *