Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Gjithmonë kur përmendet emri i saj,është e pamundur t’mos na bien ndërmend shumë nga këngët e saj hite të pavdekshme.
Flora siç e dinë shum njerëz është këngtare e jashtzakonshme dhe shum e kërkuar nëpër evenimente të ndryshme muzikore,qoftë koncerte,dasma apo ahengje të ndryshme,qoftë ato rinore apo familjare,brenda dhe jashtë vendit,pra gjithandej ku ka Shqiptarë.
Ajo së fundmi ka realizuar një këngë të mrekullueshme në bashkpunim me vajzën e saj Anitën.
Siç duket edhe vajza e saj ka trashëguar zërin e Florës,sepse met vërtet dhe ajo kishte një zë brilant,kënga e tyre e re quhet “Jam rahat”dhe do transmetohet në gjirime të ndryshme të produksioneve dhe televizioneve,me rastin e festave të fundvitit.
Florës i urojmë shum suksese dhe të vazhdojë me karrieren muzikore ashtu siç ka vazhduar deri më sot,poashtu vajzës saj Anitës suksese pa mbarim në karrieren muzikore.

Share: