Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Një emer që duhet mbajtur mend patjeter si futbollist i së ardhmës, behet fjal për djaloshin me oregjin nga Komuna e Rahovecit, Blendi Shala.

Blendi është futbollist tejet kreativ e i kerkuar nga shumë klube në Slloveni, ai aktualisht është lojtar i FK Rudar – Velenje dhe garon në ligen U19.

Bledi ka një endër dhe synon ta bej ralitet të veshë fanellën e Kombetarës se Kosovës.

Share:

editor