Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Lifestyle

Të jesh e bukur dhe e suksesshme si Xhanan

Xhanan,një emër i njohur në moderim,vite me radhë pjesë e mediumeve,tash e një kohë të gjatë ajo moderon emisione të ndryshme dhe kogja të ndjekura

Lajme Lifestyle

Flutra Gashi,Tanushi,përveç se një aktore e shkëlqyer,poashtu një zonjë e mrekullueshme

Kur përmendet emri i Flutra Gashi,Tanushi,shumicës nga ne meniher na bien ndërmend paraqitjet e saj të ndryshme,në projekte të ndryshme humoristike. Ajo së bashku me

Lajme Lifestyle

Laura Krasniqi,”Një jetë në Tv”

Laura Krasniqi,një moderatore jashtëzakonisht me abicie të mëdha,e zonja dhe e suksesshme në çdo punë që i besohet. Vullneti dhe gatishmëria për të vazhduar në

Lajme Lifestyle

Fiona Ukaj,e bukur dhe simpatike,poashtu e zonja dhe e suksesshme

Fiona Ukaj,një vajzë me të vërtet me plot energji,e cila në asnjë moment nuk ndalet me aktivitetet e saj. Ajo pëndryshe punon si zyrtare në

Lajme Lifestyle

Vendim nga Gjykata e Fierit

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier gjykoi çështjen lidhur me keqtrajtimin e kafshëve dhe vendosi deklarimin fajtor të qytetarit për kryerjen e veprës penale “Keqtrajtimi i

Lajme Lifestyle

Një modele dhe grimere e zonja si Meridona

Meridona Qallakaj,met vërtet një vajzë e zonja në modelizëm,ftesat e ndryshme në drejtim të saj për të marrë pjesë në evenimente të ndryshme të modës,nuk

Lajme Lifestyle

Njihuni me modelen bukuroshe,Blerta Berisha

Blerta Berisha,met vërtet një vajzë e mrekullueshme,pasioni i saj që kur ishte adoleshente dhe që vazhdon të jet por tashmë i kthyer në punë është

Lajme Lifestyle

Albiona Tasholli,njëra ndër asambleistet më të votuara në komunën e Lipjanit,nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës

Konsiderohet ndër vajzat më të votuara për asamblenë komunale në komunën e Lipjanit nga Lidhja Demokratike . Që shumë herë ajo u aktivizua dhe dha

Lajme Lifestyle

“Një dënim”,mbanë titullin e këngës dhe klipit të ri,të këngtares Vanesa Ahmeti

Vanesa Ahmeti,një këngëtare e re por e talentuar dhe goxha e angazhuar në punë sa i përket muzikës. Së fundmi ka publikuar këngën me titull

Lajme Lifestyle

Shota Baraliu,njëra ndër aktoret më të preferuar të ekranit

Tashmë shumica nga ne e njohim Shota Baraliun,përndryshe një aktore met vërtet e veçantë në stilin e saj dhe performancat e saja artistike. Ajo me