Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Lajme Lifestyle

Ha një kafshatë të madhe e mos fol fjalë të madhe”
Zotit i qofshim falë sa pak dijmë!

Kalon nëpër rrugët që ke thënë nuk do të kaloj.Jeton në vendet që ke thënë nuk do të jetoj.Të merr malli për ata që ke

Lajme Lifestyle

Dhurata Dora bëhet belhollë

Këngëtarja Dhurata Dora është shfaqur në qejf sonte në disa foto që ka postuar në Instagram  E njohur për hitet e tij me klikime megamilionëshe,

Lajme Lifestyle

Arjola bëhet si nuse në Kosovë

Aktorja dhe njëra nga Big Brother Albania VIP, Arjola Demiri është parë e ndryshe në disa foto që ka postuar në Instagram Ajo ka veshur

Kulturë Lajme Lifestyle

Arrestohët Berati i “It’s my love”.

Zyrtarët policorë kanë ndërhyrë pak më parë në një incident të ndodhur në qendër të Prishtinës, saktësisht në afërsi të “Kino ABC”. Disa persona të

Lajme Lifestyle

Aurela shfaqet e mahnitshme nga Maldivet

Bukuroshja shqiptare ka kthyer në mënyrë perfekte linjat e saj pas lindjes së djalit  Aurela Hoxha duket përsëri në formë.  Bukuroshja shqiptare është shfaqur sot

Lajme Lifestyle

Gresa,met vërtet nje simbol i femrës së bukur Shqiptare

Disa e njohin e disa ndoshta nuk e njohin por met vërtet ajo është një simbol i të bukurës,paraqitjet e saja në publik përkatësisht në

Lajme Lifestyle

Ganimete Mulliqi,një vajzë met vërtet e zonja dhe e suksesshme

Ganimete Mulliqi është vajza që merret me agjension të patundshmërisë dhe është goxha e sukseshme në punën që bënë,met vërtet ka edhe shum vajza të

Lajme Lifestyle

Një moderatore e jashtëzakonshme, e bukur dhe e zonja si Albina Zeneli

Tashmë shumica nga ne e njohim moderatoren Albina Zeneli, që me emisionet e saj atraktive tash e një kohë të gjatë na bënë të jemi

Lajme Lifestyle

Fjolla vazhdon me foto provokative, paralajmëron këngën e re

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale  Këngëtarja, e cila tregoi në një intervistë për T7 të gjithë ngjarjen dhe përjetimet

Lajme Lifestyle

Dorina shfaqet pranë pemës së Krishtlindjes, dhuratat e lumturuan

Modelja e njohur shqiptare ka postuar edhe një set të ri fotografik në rrjetet sociale  Dorina Gegiçi pritet të jetë emri i njërës prej modeleve