Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Lajme Lifestyle

Shemsije Gashi,këngëtarja me një zë met vërtet brilant

Shemsije Gashi,shumica nga ne e njohim me këngët e saja ndër vite të pa numërta,që me zërin e sajë met vërtet brilant arriti që të

Lajme Lifestyle

Njihuni me dy seksbombat shqiptare,Gresën dhe Asebrën

Tashmë shumica ata që përdorin rrjete sociale,përkatësisht instagram është e pamundur mos ti njohin Gresën dhe Asebrën.Ato njihen si blogere të zonja dhe të suksesshme,përveq

Lajme Lifestyle

Bashkpunimi më i ri i Flora Gashit me vajzën e sajë Anitën

Gjithmonë kur përmendet emri i saj,është e pamundur t’mos na bien ndërmend shumë nga këngët e saj hite të pavdekshme.Flora siç e dinë shum njerëz

Lajme Lifestyle

“Më humbi gruaja”, aktori Dardan Gashi tregon historinë interesante

Aktori i njohur, Dardan Gashi ishte i ftuar në rubrikën “5 data”. Ai ndau me publikun ngjarje që kanë shënuar jetën e tij e të

Lajme Lifestyle

Njihuni me vajzën nga Mitrovica e cila ne vitin 2018 ishte maturantja më e veçantë dhe mund të themi lirisht më e bukura

Ndoshta shumica nga ju e mbani në mend vitin 2018 ku bukuroshja nga Mitrovica Gresa ishte maturante,ajo në atë vit ishte cilësuar nga shum media

Lajme Lifestyle

RTV Albania,shpall konkurs për Agjent Marketingu dhe Praktikantë

Portali RTV Albania është në rritje të vazhdueshme të produkteve mediatike dhe ekipit të vet. Prandaj, kushdo që është i interesuar mund të aplikojë për

Lajme Lifestyle

Yllka Gashi i kërkon Spanjës që ta njohë pavarsinë e Kosovës

Aktorja kosovare me famë ndërkombëtare, Yllka Gashi, gjatë qëndrimit në Valladolid ka kërkuar që shteti i Spanjës ta njohë pavarësinë e Republikës së Kosovës, shkruan

Lajme Lifestyle

Adriana Lima fenomenale në Los Anxheles gjatë premierës së “Last Night in Soho”

Koha për Adriana Limën ka ndaluar. Supermodelja  ka shfaqur  këmbët e saj seksi dhe trupin e bukur, teksa mori pjesë  në premierën e “Last Night

Lajme Lifestyle

Fustani “tradhton” aktoren e famshme

Aktorja e famshme Ana De Armas mori pjesë në premierën e shumëpritur të filmit të fundit të James Bond “No Time to Die”.  Aktorja e

Lajme Lifestyle

Me fustan të ngushtë e të gjatë, Duda Balje duket shumë bukur në fotosesionin e fundit

Duda Balje vazhdon të jetë e komentuar në mediat rozë. Përveç si deputete, ajo komentohet shumë në mediat rozë. Ndërsa, ajo vazhdon të jetë aktive