Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Lajme Lifestyle

Këngëtarja serbe huazon këngën më të njohur shqipe: Klipi me skena provokuese arrin gati 1 milionë e gjysmë klikime për 3 ditë

Kënga shqiptare “Hajde luj qyqek”, që është bërë hit, ka tërhequr edhe vëmendjen e artistëve serbë. Madje, një këngëtare ka shkuar deri aty sa e

Lajme Lifestyle

Pse duhet ta përqafoni fëmijën tuaj?

Padyshim që pothuajse çdo prind përqafon fëmijët e tyre, por ajo që ka vërtet rëndësi është sa herë? Po, kohët e fundit shkenca ka vërtetuar

Lajme Lifestyle

Arsyeja e vërtetë pse puthjet në qafë na japin një kënaqësi kaq të madhe

Çdo gjë ka shkencë prapa saj! Nëse përfytyrojmë një vend ku puthja e partnerit ju jep më shumë ndjesi, do të thoshim: qafa. Ndoshta dikush

Lajme Lifestyle

Fejohet vajza e Remzie Osmanit, publikohen fotot

Vajza e këngatares Remzie Osmanit, Riola, është fejuar mbrëmë, shkruan RTV Albania Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja, përmes një postimi në llogarinë e

Lajme Lifestyle

Kjo eshte e bukura nga tirana qe i c’mend te gjith

Ana nga tirana është një vajz mjaft e bukur dhe super terheqese.Ajo jo vetem se është sexi por dhe i pelqen shum.Në një intervist per

Lajme Lifestyle

“Kur kthehem në shtëpi jam thjesht Dua”, këngëtarja shqiptare prek të gjithë fansat me rrëfimin e fundit

Këngëtarja Dua Lipa u bë një nga artistet më të dëgjuara të vitit 2020 kur publikoi albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, në kohën

Lifestyle

Unaza e rekordeve me 12 638 diamante

Krijuesi nuk i ka përcaktuar një çmim, nuk e shet Kjo unazë në formë luleje përmban 12 638 diamantë të vegjël. Është fjala për një