Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Këngëtarja Dhurata Dora është shfaqur në qejf sonte në disa foto që ka postuar në Instagram 

E njohur për hitet e tij me klikime megamilionëshe, për Dhurata Dorën më shumë kemi folur për këngët e saj, sesa për atë se sa e bukur është.

Dhurata është shfaqur më ndryshe, teksa tregon belin e saj të hollë para kamerës.

Edhe pse nuk është kuptuar mirë, duket se këngëtarja kosovare ka udhëtuar për pushime dhe për këtë ajo është në qejf. 

Kujtojmë se Dhurata është përfolur për një lidhje me reperin Noizy kohëve të fundit. 

Tërë kjo pasi që në një postim në Story të Instagram, Noizy shkroi “edhe ti m’ke mungu”, pasi që Dhurata lansoi këngën “M’ke mungu” disa javë më parë.


Share: