Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Një shtëpi është përfshirë nga flakët në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë.

Zjarrëfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po përpiqen për ta lokalizuar zjarrin.

Nuk është raportuar për të lënduar deri në këto momente./Indeksonline.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *