Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Djali i politikanit të njohur serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla.

Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla.

Nenad Rashiq, në një intervistë për Kallxo ka treguar se djali i tij është sulmuar me boksa të hekurt e çekiç.

Nikolla Rashiq ka pësuar dëmtime të rënda në fytyrë dhe në kokë, ku sipas babait të tij i janë thyer dhëmbët.

Rasti është raportuar edhe në Policinë e Kosovës dhe deri më tani ende nuk ka të arrestuar.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.