Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Modelja e njohur shqiptare ka postuar edhe një set të ri fotografik në rrjetet sociale 

Dorina Gegiçi pritet të jetë emri i njërës prej modeleve më të kërkuara shqiptare në Europë për vitin 2022. 

Por, para kësaj, modelja duket se i ka pritur me ngazëllim dhuratat për Krishtlindje. 

Ajo është paraqitur e veshur me xhinse derisa ka shkruar poshtë fotografive: Lil dhurata.

Natyrisht në gjuhën angleze, ashtu si bëjnë shumica e modeleve dhe këngëtarëve shqiptarë sot.

Share: