Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Anëtari i PDK-së, Arsim Mehmeti, ka shpallë kandidaturën e tij për kryetar të Drenasit.

Përkundër që ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, ka thënë se kandidimi i Ramiz Lladrovcit për kryetar të Drenasit nga kjo parti në zgjedhjet lokale të kësaj vjeshte është punë e kryer.

Mehmeti ka thënë për Klankosova.tv se këtë muaj do të mbahet Konventa Zgjedhore e PDK-së dhe si rrjedhojë zyrtarizohen tjerë kandidatë të kryetarëve të komunave.

Share: