Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale 

Këngëtarja, e cila tregoi në një intervistë për T7 të gjithë ngjarjen dhe përjetimet që ajo ka pasur në paraburgim për një muaj në Kosovë, është shfaqur me një set të fotografive në fustan, derisa në një veshje tjetër ka paralajmëruar këngën e saj të re.

Ajo në një foto që ka postuar sonte shihet e shtrirë ku në krah ka reperin Blasta. 

“Së shpejti Mexicana”, ka shkruar poshtë Fjolla duke paralajmëruar kështu duetin e saj me reperin e njohur.

Share: