Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Aktorja e famshme Ana De Armas mori pjesë në premierën e shumëpritur të filmit të fundit të James Bond “No Time to Die”. 

Aktorja e “Knives Out” dukej mahnitëse me një fustan të ri nga Louis Vuitton, me një dekolte të hapur dhe një të çarë deri në kofshë.

No Time to Die World Premiere held at the Royal Albert Hall – London, England – 28.09.21. 28 Sep 2021 Pictured: Ana de Armas No Time to Die World Premiere held at the Royal Albert Hall – London, England – 28.09.21. Photo credit: Lia Toby/Mirrorpix / MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA791618_001.jpg) [Photo via Mega Agency]

Por u përball me një incident të vogël teksa po dilte nga makina duke ekspozuar më shumë se ç’duhet. 

Filmi ishte planifikuar fillimisht të dilte në prill 2020, por u shty për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Share: