Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Një trup i pajetë është gjetur në Prishtinë dje gjatë ditës.

Në vendin e ngjarjes, Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë gjetur dhe sekuestruar një armë dhe tri gëzhoja.

Sipas Policisë, raportimin për gjetjen e trupit të pajetë e ka bërë një shtetas i Shqipërisë.

Tutje është thënë se konstatimi për vdekjen e viktimës e kanë bërë ekipi mjekësor, i cili së bashku me njësitin relevant kanë dal në vendin e ngjarjes.

Në raportin 24 orësh të Policisë është thënë se me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Share: