Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Lajme Lifestyle

Blerta Berisha,një modele met vërtet e pëlqyer

Blerta Berisha njihet si njëra ndër modelet më pozitive që ka vendi ynë.Ajo është një vajzë 24 vjeçare nga Ferizaj,momentalisht merret me sfilata të evenimenteve

Lajme Lifestyle

Njihuni me vajzën nga Mitrovica e cila ne vitin 2018 ishte maturantja më e veçantë

Ndoshta shumica nga ju e mbani në mend vitin 2018 ku bukuroshja nga Mitrovica Gresa ishte maturante,ajo në atë vit ishte cilësuar nga shum media

Lajme Lifestyle

Njihuni me dy seksbombat shqiptare,Gresën dhe Asebrën

Tashmë shumica ata që përdorin rrjete sociale,përkatësisht instagram është e pamundur mos ti njohin Gresën dhe Asebrën.Ato njihen si blogere të zonja dhe të suksesshme,përveq

Lajme Lifestyle

Lottie mos vjen e nxehtë në bikine rozë

“Kur ju jeni në rreth”! Lottie Moss ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm në bikinet e saj rozë…pasi që tha se ka bërë seks

Lajme Lifestyle

Vendim nga Gjykata e Fierit

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier gjykoi çështjen lidhur me keqtrajtimin e kafshëve dhe vendosi deklarimin fajtor të qytetarit për kryerjen e veprës penale “Keqtrajtimi i

Lajme Lifestyle

Migena,kryeredaktorja simpatike e Radio Televizionit të Maçedonis,programi në Gjuhën Shqipe

Migena Goreca,shumica nga ne jemi rritur me të,gjithmonë kur të shohim edicionin e lajmeve në mediumin publik të Maçedonisë-në Gjuhën Shqipe,na bie ndërmend figura dhe

Lajme Lifestyle

Shota Baraliu,njëra ndër aktoret më të preferuar të ekranit

Tashmë shumica nga ne e njohim Shota Baraliun,përndryshe një aktore met vërtet e veçantë në stilin e saj dhe performancat e saja artistike. Ajo me

Food & Drink

ALL FOOD & DRINK