Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Kulturë Lajme Lifestyle

Algerti refuzon ftesen e “Për’puthen”

Ish fituesi i Mister Albania, tani pjes e estrades si kengëtar Algert Qoshku ditë me parë mori një telefonat nga emisioni “Për’puthen”; por Algerti e

Lajme Lifestyle

Aurela shfaqet e mahnitshme nga Maldivet

Bukuroshja shqiptare ka kthyer në mënyrë perfekte linjat e saj pas lindjes së djalit  Aurela Hoxha duket përsëri në formë.  Bukuroshja shqiptare është shfaqur sot

Lajme Lifestyle

Fjolla vazhdon me foto provokative, paralajmëron këngën e re

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale  Këngëtarja, e cila tregoi në një intervistë për T7 të gjithë ngjarjen dhe përjetimet

Lajme Lifestyle

“Një dënim”,mbanë titullin e këngës dhe klipit të ri,të këngtares Vanesa Ahmeti

Vanesa Ahmeti,një këngëtare e re por e talentuar dhe goxha e angazhuar në punë sa i përket muzikës. Së fundmi ka publikuar këngën me titull

Lajme Lifestyle

Arjola bëhet si nuse në Kosovë

Aktorja dhe njëra nga Big Brother Albania VIP, Arjola Demiri është parë e ndryshe në disa foto që ka postuar në Instagram Ajo ka veshur

Lajme Lifestyle

Njihuni me modelen bukuroshe,Blerta Berisha

Blerta Berisha,met vërtet një vajzë e mrekullueshme,pasioni i saj që kur ishte adoleshente dhe që vazhdon të jet por tashmë i kthyer në punë është

Lajme Lifestyle

Vildania i tregon të gjitha në të brendshme transparente

Vildane Zeneli po vazhdon me postimin e fotove tepër seksi në rrjetet sociale  Bukuroshja dhe njëra prej fotomodelëve më të njohura kosovare që jeton jashtë

Food & Drink

ALL FOOD & DRINK