Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

DASHI: 

Nesër do të ndiheni të nënshtruar, veçanërisht në lidhje me dashurinë dhe nëse jeni duke përjetuar më shumë histori. Edhe në punë, gjërat nuk po shkojnë mirë: do të jeni nervozë dhe të prirur për debate.

DEMI:

Nesër do të jetë një ditë emocionuese falë ndikimit pozitiv të Hënës. Në punë mund të keni një rikonfirmim të bukur, sidomos përpiquni të zgjidhni një problem që ju shqetëson për një kohë.

BINJAKËT:

Ditë e favorshme ajo e nesërme në dashuri, edhe nëse duhet të ketë ndonjë shkëputje, e ardhmja ju premton diçka më të mirë. Ditët premtuese ju presin në punë.

GAFORRJA:

 Ju po rigjeni vitalitetin e mirë. Në dashuri, historitë e reja të dashurisë fillojnë mirë ndërsa në punë duhet të jeni më pozitivë, mund të keni frymëzime të mira.

LUANI:

Nesër do të jetë ditë veçanërisht e komplikuar në dashuri. Në punë, përpiquni të mos zemëroheni nëse ka vonesa ose nëse jo gjithçka shkon siç dëshironi.

VIRGJËRESHA:

Ju po kaloni një kohë të mirë për dashuri dhe nesër, ata që janë ende beqarë, do të duhet t’i përkushtohen kërkimit të tyre. Në punë, përpiquni të rikuperoni qetësinë dhe filloni të bëni plane për të ardhmen.

PESHORJA:

Nesër do të jetë një ditë shumë e mirë për të reflektuar mbi dashurinë dhe ndjenjat. Nevojitet kujdes në punë, veçanërisht kur bëhet fjalë për para.

AKREPI:

Nesër do të jetë një ditë disi e qetësuar në dashuri: në fakt, ju keni pak lodhje të shkaktuar edhe nga Venusi në opozitë. Punëtorët e pavarur favorizohen në punë.

SHIGJETARI:

Gjatë ditës së nesërme mund të përjetoni një emocion të bukur si rezultat i një ftese ose një mundësie për tu kapur gjatë fluturimit. Në punë jeni në një fazë rikuperimi.

BRICJAPI:

 Ditën e nesërme Venusi do të jetë në anën tuaj por do të keni edhe Hënën në kundërshtim e cila do ju bëjë të pavendosur. Në punë, përpiquni të mbani nën kontroll nervozizmin tuaj.

UJORI:

Nesër do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë fjalëve, sepse mund të thoni diçka shumë dhe të lëndoni dikë. Në punë jeni në një fazë të mirë dhe mund të lindin bashkëpunime dhe mundësi të bukura.

PESHQIT:

Nesër do të jetë një ditë e rimëkëmbjes për ju si nga dashuria dhe puna. Në fakt, në dashuri do të jeni në gjendje të zgjidhni një krizë të përkohshme, ndërsa në punë përpiqeni të tregoni gjithçka ndodh. 

Share:

Avatar photo

editor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *