Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

DASHI: 

Ka ardhur koha që ju të bëni një zgjedhje pasi edhe yjet janë në anën tuaj. Në dashuri, nëse duhet të sqaroni diçka, bëjeni atë në fundjavë. Në punë, lini mënjanë gjërat e panevojshme.

DEMI:

Ju dëshironi të takoni njerëz të rinj dhe të zgjeroni horizontin tuaj në lidhje me sferën e dashurisë. Mund të ketë ndonjë mosmarrëveshje me dikë në punë.

BINJAKËT:

Kjo është me të vërtetë një kohë e mirë për dashuri. Lajme të mira gjithashtu edhe gjatë punës, në krahasim me vitin e kaluar, shumë gjëra po zgjidhen.

GAFORRJA:

Duhet t’i jepni më shumë hapësirë ​​dashurisë dhe ndjenjave pasi është dashuria që duket se ka humbur pak nga smalti i saj. Në punë ka ngadalësime për shkak të planetëve në opozitë.

LUANI:

Keni një Hënë të favorshme që ju ndihmon në dashuri, por, nëse gjithsesi diçka duhet të shkojë keq, përpiquni të mos zemëroheni. Në punë, hiqni të gjitha të tepërtat.

VIRGJËRESHA:

Yje të shkëlqyeshëm për dashurinë: takimet e reja favorizohen për beqarët, ndërsa çiftet e qëndrueshme mund të mendojnë të bëjnë projekte të rëndësishme. Sa i përket punës, mund të ketë momente të shqetësimit të përkohshëm.

PESHORJA:

Do të jetë një ditë shërimi. Ju mund të përjetoni emocione të bukura në dashuri, dhe vetëm prisni të siguroheni. Edhe në punë, dita duket premtuese, thjesht përpiquni të bëni kujdes me eprorët tuaj.

AKREPI:

Ndiheni paksa të nënshtruar, mbase për shkak të problemeve të ndryshme financiare që ndikojnë edhe në dashurinë tuaj. Në punë ky muaj sjell mundësi të mira dhe kontakte të vlefshme.

SHIGJETARI:

Një ditë e nënshtruar nesër në lidhje me dashurinë: nëse keni pasur disa mosmarrëveshje me partnerin tuaj, nuk ka nevojë të tërhiqeni nesër sepse disponimi juaj po vallëzon. Në punë, përpiquni të shmangni rreziqet dhe situatat që mund të prishin rezultatet e marra deri më tani.

BRICJAPI:

Yjet janë në anën tuaj të dashuruar dhe prandaj ka ardhur koha të përfshiheni. Në punë, shmangni konfliktet.

UJORI:

Nëse e doni dikë përpiquni t’ia tregoni. Nesër është një ditë e përshtatshme për të pastruar çdo keqkuptim. Mund të ketë ngadalësime në punë, por gjithsesi gjërat po përparojnë.

PESHQIT:

Mundohuni të mos lodheni shumë. Ndoshta një takim mund t’ju ​​nervozojë. Hëna jo në favor do ju sjellë disa keqkuptime në punë. Kujdesuni të ruani qetësin.

Share:

Avatar photo

editor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *