Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Ish-kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka shprehur ngushëllime për vdekjen e babait të Kadri Veselit, Fazli Veseli raporton RTV Albania.

Mustafa ka shprehur ngushëllimet e tij përmes një statusi në Facebook.

“Ngushëllime familjes Veseli për shkuarjen nga kjo jetë e prindit dhe familjarit të tyre, Fazli Veseli, babait të Kadri Veselit, Kryetar i mëhershëm i Kuvendit të Kosovës dhe i Partisë Demokratike të Kosovës. Ju prehtë shpirti në paqe”, ka shkruar ai.

Share: