Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Fiton 4-1 miqësoren e luajtur në Prishtinë

Kosova fitoi me rezultatin 4-1 miqësoren me San Marinon e luajtur të martën në Prishtinë.

Vedat Muriqi ishte shënuesi i të gjithë golave për dardanët më këtë takim.

Kosova ka planifikuar këtë muaj edhe miqësore me Maltën, Guinenë dhe Gambian.

Share: