Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7


“Kur ju jeni në rreth”! Lottie Moss ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm në bikinet e saj rozë…pasi që tha se ka bërë seks tërë ditën me të dashurin e saj Tristan Evans 

Lottie Moss ka pozuar selfie në Instagram me bikine të vogla, pas një dite që ajo tha se po bënte një jetë të çmenduar seksuale. 

Modelja (23) ka treguar trupin e saj të tonifikuar dhe në tatuazhe derisa ka pozuar në bikine rozë nëpër rrjetet sociale. 

Biondja është dukur e jashtëzakonshme derisa ka bërë fotografi para pasqyrës.

Share: