Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

“ Gjithmonē mirënjohës për kontributin e tij, si Komandant Suprem i Forcave të NATO-s dhe Komandant i operacioneve të Forcave Aleate në Europë, që i dha fund gjenocidit etnik në Kosovë dhe në rajon. Të lumtur që shohim më shumë NATO në Europë dhe në Ballkan”, është shprehur Meta.

Gjatë vizitës së tij në Kosovë ai u takua me krerët e politikës kosovare.

Ai takoi edhe deputetin shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberin.

Share: