Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Bukuroshja dhe modelja kosovare Morena Taraku është zhveshur e tëra para aparatit 

Ajo është njëra prej bukuroshëve kosovare më aktive nëpër rrjetet sociale.


Kësaj radhe, Morena Taraku ka vendosur që ta nxeh rrjetin me një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur. 

Morena në këtë foto sapo ka dalur nga pishina derisa ka të veshura bikine të poshtme lart ajo mbulon gjoksin e saj me duar.

Kujtojmë se për herë të fundit Morena është parë në një klip të reperit Ledri Vula. Saktësisht në klipin e këngës “Don Mo”.

Share: