Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Sara ka pozuar për Instagram në bikini.

Sara Malaj dhe konkurrenti tjetër Atdhe Xharravina dolën nga “Përputhen” si çift pak javë më parë, shkruan RTV Albania.

Pas një postimi që bëri Sara në Insatgram ku u pa me Atdheun mjaft të afërt me njëri tjetrin por ishte mbishkrimi i fotografisë ai i cili morri vëmendjen.

“A do jet goce apo cun “, shkroi Sara në mbishkrimin e fotografisë dhe kjo mjaftoi që ndjekësit e tyre të fillonin aludimet se ata po presin fëmijën e tyre të parë së bashku.

Menjëherë pas kësaj fotografie, Sara solli imazhe të reja në Instagram ku u pa me barkun e sheshtë teksa pozonte mjaft seksi për kamerën.

Share: