Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

PDK ka njoftuar se do ti pezulloj aktivitetet e sotme,shkrimi i plotë i PDK-së:

Ndarja e papritur dhe tragjike nga jeta e Astrit Ademajt dhe Blerand Kadrijajt na ka tronditur rëndë të gjithëve. Në shenjë nderimi dhe respekti për ta, Partia Demokratike e Kosovës ka vendosur që sot të pezullojë të gjitha aktivitetet e saj politike anembanë vendit,transmenton RTV Albania.

Share: