Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

“Metës i vjen fjala burg si bukë”, Rama: Do goditen politikanë të majtë e të djathtë

Fushata e Edi Ramës në Berat nisi me një paralajmërim të fortë për politikanët. Teksa akuzoi Presidentin Ilir Meta për sulmet ndaj Reformës në Drejtësi, kryesocialisti zbuloi lëvizjet e radhës të SPAK.

Akuzave të Lulzim Bashës në emisionin opinion, Edi Rama nuk ua kurseu kundërpërgjigjet dhe ironitë.

Video ku pretendohet se kryedemokrati Lulzim Basha është duke fjetur në makinë, nuk i shpëtoi nga shenjestra kryesocialistit.

Fushata në Berat u përmbyll me të njëjtin refren, aë kryedemokrati Lulzim Basha është lider pa karakter dhe që rrezikon jetën e qytetarëve me mitingjet e tij.

Share: