Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Shpërthim i fortë në qendër të Beogradit, disa persona të plagosur (FOTO)

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me bombol gazi në një restorant ka tronditur Beogradin.

Si pasojë e shpërthimit, janë plagosur të paktën 6 persona mes të cilëve njëri është në gjendje të rëndë.

Një person është dërguar në Qendrën Emergjente për reanimacion, ndërsa tjetri ka djegie dhe dëmtime.

Këto janë pamjet e para pas shpërthimit në Beograd: Tymi nga ndërtesa, të plagosurit ulur në rrugë.

Gazetarët e raportojnë nga terreni se forca e shpërthimit shkatërroi dritaret dhe hekurat përreth, dhe zjarrfikësit dhe policia janë në terren.

Share:

Avatar photo

editor