Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7
Lajme

Zemaj: Kurti është akrobat e magjistar politik të cilit i ka humbur rruga në oborr

Kuvendi i Kosovës po mban seancë të jashtëzakonshme me rend dite: Debat parlamentar për gjendjen e pandemisë COVID-19 në Republikën e Kosovës, raporton RTV Albania. Me

Lajme

Rikthim i fuqishēm i Ibrahim Makollit

Kandidati për deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës Ibrahim Makolli shihet mjaft aktiv dhe po ashtu vrehet mbeshtetje e madhe e programit shtetndertues të Bexhet