Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Ana nga tirana është një vajz mjaft e bukur dhe super terheqese.
Ajo jo vetem se është sexi por dhe i pelqen shum.
Në një intervist per 24lajme ajo tha se pa sex nuk jetoj dot.
Ajo po ashtu tregoj se do doje te bente sex me Noizyn
U pergjigj dhe ne pytje tjera provokuese per me shum lexoni intervisten me te.

1 Cili është komplimenti apo fjala që të thojn cunat me shpesh?

Yll Ci**t e bukura Etj.

2 A je e lumtur me këtë bukuri qe ke dhe a të jan ofruar shuma te medha parash në kembim të sexit?

Po jam shum e lumtur dhe ka pas shum oferta njera nder to ka qën 1 Milion Lek që e kam pranuar me kenaqesi dhe ka qen takim shum i bukur.

3 – A ben shpesh sex?
Po patjeter sexi është gjalleri bej sex gjdo dit pa sex nuk jetoj dot.

4 – Cfar të pelqen me shum dhe cila është pozita juaj ideale?
Të ledhatohem me pasion si dhe të hypi siper , te siell me qejf dhe të prishi shpejt.
4 – A te pelqen sexi Oral?
Me pelqen te i bej vetem nese me pelqen shum personi ndersa pa me ber ska shance haha (qesh).

Nder tjerash ana tregon se qysh nga mosha 14 vjeqare kur e humbi virgjerin ajo nuk është ndalur duke ber sex.

6 – Cka do beje nese do ngelie 1 muaj pa ber sex?
Nuk rri dot jam organike do dal e do e gjej e do e bej pa ber nuk mundem.

Share: