Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden i ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit.

“Jill dhe unë shprehim urimet tona më të ngrohta për të gjithë ata që po festojnë Fitër Bajramin

Ndërsa muslimanët në mbarë botën përfundojnë muajin e Ramazanit, urojmë që shpirti i unitetit, dhembshurisë dhe shërbimit që kemi dëshmuar gjatë këtij muaji, të vazhdojë gjatë gjithë vitit”, shkroi Biden në Facebook.

Postimi i plotë i Presidentit Biden:

Share: