Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Dje në orët e para të mëngjesit është ndarë nga jeta aktivistja e PDK-së Arzie Nuhiu.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet sot në ora 13:00 në varrezat e qytetit në Gjilan.

Ky është njoftimi i plotë nga familjarët:

Njoftim
Me dhembje e pikëllim të thellë njoftojm miqtë dhe faresfisin se ka nderruar jetë Motra jonë Arzie Nuhiu.
Varrimi i të ndjeres bëhet nesër me datë 22.07.2021 në varrezat e qytetit Gjilan në orën 13:00( me drekë ).
Shpirti i saj u prehte në paqe!

Share: