Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Ka vdekur 28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu e cila ishte vuante nga sëmundja e kancerit.

Lajmin e ka bërë të ditur një i afërm i saj përmes një postimi në “Facebook”.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Milaim Musliut(vajza e djalit migjes). Varrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar ai.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.