Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Vildane Zeneli po vazhdon me postimin e fotove tepër seksi në rrjetet sociale 

Bukuroshja dhe njëra prej fotomodelëve më të njohura kosovare që jeton jashtë Kosove ka shfaqur sonte linjat e saj në të brendshme transparente. 

Në ndisa foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale tregon të pasmet por edhe asetet e tjera seksi të saj. 

Kujtojmë se para një jave ajo po ashtu kishte postuar foto të nxehta në të brendshme.

Share: