Informacionet e Kontaktit

Prishtinë, Kosovë

Jemi aktiv 24/7

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike e Kosovës (PDK), Floretë Zejnullahu, ka mbajtur sonte një tubim në Llap.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, Zejnullahu ka shkruar se me qeverisjen e PDK-së do të kontribuojmë për shtetin e tyre, raporton Gazeta Insajderi.

“Sonte në Llap me shumë të rinj e të reja të cilët duan ta japin kontributin e tyre për Rimëkëmbjen e Kosovës. Me qeverisjen e PDK-së, të rinjve do t’u mundësohet ta japin kontributin e tyre për shtetin, ekonominë, arsimin, shëndetësinë dhe zhvillimin e gjithëmbarshëm”, ka shkruar Zejnullahu.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.